Wieczór z Gwiazdą – Andrzej Dziurman

Trzecim Gościem Pani Elżbiety Kozak, autorki projektu „Wieczór z Gwiazdą”, był wybitny aktor filmowy i teatralny Pan Artur Dziurman. Postać wyjątkowa nie tylko pod względem doświadczenia zawodowego na deskach teatru czy przed obiektywem kamer, ale również z racji ekspresyjnej osobowości i stylu bycia.

Pan Artur wspominał w naszym lokalu czasy tak odległe, jak chociażby okres szkoły podstawowej!
Opowiadał również o początkach Integracyjnego Teatru Aktora Niewidomego, o trudnościach jakie związane są z działalnością tego teatru, pracy z osobami niewidomymi i niedowidzącymi, a także o radości związanej z możliwością pomocy tym ludziom.
Gość „Wieczoru z Gwiazdą” zagłębił się także w temat postępu technologicznego w kinematografii, oraz rozwój gier komputerowych, w których miał możliwość dubbingowania głównych postaci, z czołowych tytułów gier na półkach w polskich sklepach.
Wspomnienie pierwszej dubbingowanej postaci Lucjusza Malfoy’a w serii o Harrym Potterze produkcji Warner Bros. przyprawiło widzów o zdumienie i niemały zachwyt z sukcesu polskiego aktora za oceanem.
Wielkie wyrazy podziwu i uznania dla Pani Magdaleny za wykonane zdjęcia. Z racji bardzo rozbudowanej mowy ciała i gestykulacji Gwiazdy, niełatwo było zrobić dobre zdjęcia, jednak Pani Magda jak zawsze nas nie zawiodła;)
Zdjęcia wykonane przez Panią Magdalenę Lubecką dołączone do posta można zakupić w studio Foto Lubecki w Piekarach Śląskich przy ul. Wyszyńskiego 16.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom Wieczoru za przybycie i zapraszamy na kolejne spotkania!